Teknoloji

The Sims 4’e Gelen İki Yeni Kit Açıklandı

Electronic Arts ve Maxis stüdyosunun The Sims 4 içerik tabanı tüm hızıyla devam ediyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda bir duyuru yapan Amerikalı yayıncı, oyuna eklenecek yeni içerik için oyuncuların görüşlerine başvurmuştu. Oldukça yoğun bir katılımın ardından anket bu hafta sona erdi. The Sims 4’e iki yeni kit geliyor Kesinlikle sonunda oldu. Hem kitap kurtlarını hem de doksanların asi ruhunu yeniden yaşamak isteyenleri onurlandıracak içerikler geliyor. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  Yeni Dead by Daylight Games Geliyor


The Sims 4’e İki Yeni Kit Geliyor!

Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan ve Maxis tarafından geliştirilen The Sims 4’ün yeni eklentileri Grunge Revival Kit ve Book Nook Kit, yakında oyuncularla buluşmayı hedefliyor. Her iki kit de PC, Steam ve Epic Games Store için EA uygulamasında ve PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S ve Xbox One sistemlerinde Mac için Origin’de mevcut olacak.

The Sims 4 Grunge Revival eklentisi ile oyuncular içlerindeki asi ruhlarını kıyafetlerine ve eşyalarına yansıtabilecekler. Book Nook kiti ise kitaptan vazgeçemeyen oyunculara sıcak ve konforlu mekanlar kurma fırsatı sunacak.

The Sims 4 Grunge Revival Kit ve The Sims 4 Book Nook Kit hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu ilişkiyi takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu