Haber

Michael Jackson’ı yeğeni Jaafar Jackson oynayacak.

Ünlü sanatçı Michael Jackson’ın hayatına odaklanılacak olan filmde, şarkıcıyı yeğeni Jaafar Jackson canlandıracak. Açıklamayı yapan Jaafar Jackson (26), “Michael Amcamın hikayesini hayata geçirmekten gurur ve onur duyuyorum” dedi.

2009 yılında ABD’nin Kaliforniya eyaletinde hayatını kaybeden ‘King of Pop’ adlı efsanevi sanatçı Michael Jackson’ın hayatını konu alacak filmde ünlü sanatçının yeğeni Jaafar Jackson’ı canlandıracak. Jaafar Jackson dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Michael amcamın hikayesini hayata geçirmekten gurur ve onur duyuyorum. Dünyanın dört bir yanındaki tüm hayranlar, yakında görüşmek üzere.” Jaafar Jackson, Michael Jackson’ın erkek kardeşi ve şarkıcı Jermaine Jackson’ın oğludur.

Filmin yönetmeni Antoine Fuqua, “Michael olarak Jafaar Jackson’ı duyurmaktan gurur duyuyorum. Daha önceki yapımlarıyla birçok ödül alan yönetmen Antoine Fuqua, ilk olarak Denzel Washington’ın başrolünü oynadığı ‘Traning Day’ adlı yapımla adından söz ettirdi. Fuqua, başarısını yine Denzel Washington’ın başrolde yer aldığı ‘Equalizer’ film serisiyle sürdürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu