Haber

Teklifleri geri çevirmişti! İsmail Kartal eski takımıyla Süper Lig’e dönüyor

İsmail Kartal yeniden sahalara dönmeye hazırlanıyor. Son olarak Fenerbahçe’yi çalıştıran deneyimli teknik adam İsa’nın gelişinin ardından takımdan ayrıldı. Birçok kadroyu reddeden başarılı öğretmen, yeni bir maceraya atılır. Üstün Lig grubu, yeni dönemde teknik direktörlük koltuğuna İsmail Kartal’ı getirmeyi düşünüyor.

18 YIL SONRA

Fenerbahçe’de son döneminde başarılı bir performans sergileyen deneyimli teknik direktör, 2023-24 döneminde tekrar sahalara dönmeyi planlıyor. Daha önce birçok kulübün tekliflerini reddeden İsmail Kartal, Akşam’ın haberine göre 18 yıl sonra eski takımıyla anlaşabilir.

İLK HEDEF KARTAL

Sivasspor, sezon sonunda ayrılacağını açıklayan Rıza Çalımbay’ın yerine İsmail Kartal’ı getirmeyi düşünüyor. Kırmızı-Beyazlılar arasında yönetimin ilk hedefi başarılı hoca İsmal Kartal oluyor.

UZUN VADELİ SÖZLEŞME

Son dönemde teknik direktör istikrarıyla dikkatleri üzerine çeken Sivasspor, İsmail Kartal’a uzun süreli sözleşme teklif edecek. Çalımbay ile 3 dönemdir Avrupa kupalarına katılmayı başaran Sivasspor, bu ivmeyi İsmail Kartal ile sürdürmeyi planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu